top of page

חקלאות בריאות קיימות

במשך עשרות אלפי שנים חי המין האנושי בהרמוניה עם הטבע ניזון, הזין, התפתח וצמח, החקלאות שינתה את פני כוכב ואת האנושות. החקלאות התעשייתית, הפכה למפעל הזנה תעשייתי שנועד להביא רווח לבעלי מניות גם אם זה על חשבון כולם, הנדסה גנטית, השתלטות על שטחים, הפרת האיזון האקולוגי, פגיעה בחיות והשמדה של זנים שלמים שחיו כאן בהרמוניה הם רק חלק מהמחיר שהאנושות כולה משלמת בשביל לאכול ואם אנחנו מה שאנחנו אוכלים, כדאי להביט סביב, יכול להיות שמשהו השתבש בתזונה האנושית? ככל שהתזונה שלנו הופכת למתועשת, מהונדסת ופחות טבעית, אנו יותר נסמכים על תרופות במקום יכולות ריפוי טבעיות שקימות בכולנו, ירוק בכפר מחזירה למזון את העוצמה לרפא, ואת הטעם המופלא של הטבע הנקי.

פרי של אהבה לעולם

החוות גידול שלנו  מבוססת על חיבור בין שיא ההייטק והטכנולוגיה לטובת בניית אקוסיסטם חברתי כלכלי וקהילתי שמביא ערך אמיתי טהור ונקי לעולם כולם מרוויחים ביחד. החקלאים מגדלים כל פרי וירק בצורה המיטבית ביותר; בין אם באמצעות גידול הידרופוני (בסיס מים) , או באמצעות מצעים מנותקים מהאדמה, בעזרת טכנולוגיה מיוחדת וטבעית שפיתחנו, אנו מצליחים ליצור פי חמש עד פי עשר יותר מכל חקלאות תעשייתית רגילה, תוך שאנו שומרים על הטבע והסביבה והכי חשוב כל תוצר חקלאי ; ירק או פרי הוא עולם ומלואו. 

אנחנו מחבקים ואוהבים כל פרי א-סימטרי, שפורץ את הגבולות של עצמו. כי כמו שכל אחד מאיתנו קצת שונה, כך גם לתבואה שלנו האופי הייחודי שלה. עם הרבה אהבה וגידול נכון ומושקע, אנחנו הופכים כל תוצר ל’פרי של אהבה’.  ואתם זוכים... לאכול תבואה בריאה, ללא חומרי ריסוס ו/או קרקע חקלאית שספוגה בחומרי ריסוס עברו.

 

נסו ותבינו...

בחווה שלנו בחוקוק ישנם מעל ל100 זני גידול שונים מרחבי העולם

במשך יותר מ8 שנים, אנחנו עובדים עם חוקרים ומהנדסי אגרו בעלי שם עולמי לפיתוח הידע והמומחיות הייחודיים שלנו. זה אפשר לנו לבנות את הקונספט של החווה המתקדמת ביותר, המבוקרת לחלוטין, המבוססת על הידרופוניקה, אקוואפוניקה ומצעים מנותקים, המגדלת מוצרים מושלמים ורעננים.

המחקר ופיתוח הם חלק מובנה מה- DNA שלנו. זה המפתח ליתרון התחרותי שלנו.

 

אנחנו ממשיכים לבצע השקעות משמעותיות במו"פ בכדי לפרוץ את גבולות האגרו-טק. אנו בונים את העתיד באמצעות תוכנית ייחודית לפיתוח פרוטוקולים של גידולים. אנחנו יכולים ליצור, להרבות ולפתח זרעים בהזמנה אישית המותאמים אישית לחקלאות הידרופונית ומצעים מנותקים. כל הגזעים הללו אינם GMO ומיוצרים תוך שימוש בתהליך גידול טבעי של 100%. אנו מתנסים בגידולים חדשים ומפתחים פתרונות הנדסיים מדי יום.

 

פיתחנו מערכת חקלאות חדשה ואנחנו משקיעים ללא הרף במחקר ופיתוח. אנו עוקבים, בודקים, מייעלים, וחוקרים. זה תהליך אינטגרטיבי. בנינו את קונספט החווה המתקדמת, יישמנו את הטכניקות החקלאיות החדשות שלנו, יצרנו את תנאי הגידול המושלמים ובדקנו את הגידולים שלנו באופן חיצוני על ידי אנשי מקצוע ומעבדות בדיקה.

 

החזון שלנו הוא הוא לייצר תוצרת טרייה וטעימה, כפי שהתכוון הטבע. הטכנולוגיה החדישה בחווה שלנו מאפשרת לנו לעשות זאת. זה מעצים אותנו לייצר תוצרת עקבית, ברת קיימא, באיכות מעולה, נקייה לחלוטין וללא חומרי הדברה.

 

בזכות המחקר והרצון העז שלנו לאיכות הגבוהה ביותר, ובזכות התשוקה האגרונומית והיזמית שלנו שמעוררת אותנו לחדש, אנו ממשיכים לחפש שלמות ולעולם לא להסתפק בפחות.

 

איך אנחנו עושים את זה:

אנחנו משתמשים בטכנולוגיה ובמומחיות חקלאית מתוחכמת לגידול יבולים בסביבה מבוקרת לחלוטין. זה מאפשר לנו לגדל באופן עקבי צמחים מעולים בכל ימות השנה,  ללא חומרי הדברה או ריסוסים כימים, בדיוק כפי שהטבע התכוון.

 

למה אנחנו עושים את זה:

התוצרת הטרייה שאנחנו אוכלים לעיתים קרובות עשויה להראות טבעית, אך עם כמות הכימיקלים והריסוסים שמשתמשים בתהליכי הגידול היום, זה לא המקרה. בנוסף, תנאי האקלים הסביבתיים משפיעים כל הזמן על איכות התוצרת. אנו מאמינים בעתיד נקי יותר, בריא יותר ובקיימות. אנחנו שואפים לייצר מזון שממזער נזקים סביבתיים. על ידי יצירת דרך חקלאית חדשה לעתיד, אנחנו רוצים להזין את ילדי המחר בתוצרת טבעית איכותית ונקייה לחלוטין.


אנחנו משתמשים בשיטות שהטבע לימד אותנו ומשלבים אותן עם טכנולוגיה חדישה. על ידי השקעת זמן במחקר, באגרונומיה ובחקלאות, יצרנו דרך חדשה לגידול יבולים. תהליך זה כולל את השלבים העיקריים הבאים:

אדמה ושורשים

זרעים ותחילת גדילה

יש צמחים שמתחילים כזרע, ויש צמחים שנוצרים מענפים קטנים שנלקחו מצמחי אם שאנו שומרים בחדרים מיוחדים בחווה שלנו. הצמחים שלנו מתחילים את חייהם בשתילה עדינה ואוהבת,. כל זה נעשה בסטנדרטים האיכותיים ביותר.

שורשים

אדמה ושורשים

אנו מאמינים שליבתו ותחילתו של צמח מתחילים בשורשיו. הצמחים מטופחים על ידי מה שיש באדמה או במים והאגרונומים שלנו השקיעו כמות אדירה של מו"פ לפיתוח האדמה והמים הטובים ביותר לצמחים שלנו, בהשראת הטבע.

packaging.jpeg

אריזה אוטומטית

לפני שאנחנו אורזים את הגידולים שלנו, צוות בקרת האיכות בודק באופן חזותי את התוצרת שלנו ומוודא שהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שלנו. רק אז מותר לשלוח אותם לקו האריזה האוטומטי שלנו.

pic_02_2020_02.jpg

יצירת תנאי גידול מיטביים

הצמחים מתחילים באזורים מיוחדים ומקבלים תנאי אור, רמות טמפרטורה ולחות אופטימליות ליצירת תנאי גידול מושלמים לשלב הגידול הראשון. מכיוון שאיננו משתמשים בחומרי הדברה, החווה שלנו מותאמת לסטנדרטים בטיחותיים והיגייניים גבוהים כדי להבטיח את בריאותם של כל צמחינו.

pic_05_2020_02.jpg

התוצרת שלנו

הפירות והירקות, צמחי המרפא, הפטריות והירוקים הגדלים היום בחוות שלנו, נבדקים על ידי מעבדות מיוחדות . שיטות החקלאות והייצור שלנו הן מושג מוכח: התוצרת שלנו היא ללא ספק בעלת חיי המדף והרעננות הארוכים ביותר, ודירוג הטעם והביקורת החזותיים הגבוהים ביותר.

 

המוצרים שלנו הם 100% טהורים וטבעיים. הם אינם מכילים חומרים כימיים או ביולוגיים. אנו משתמשים בדשנים המעניקים לצמחים שלנו את החומרים המזינים הדרושים להם בכדי לעזור להם לגדול.

הצמחים שלנו גדלים במתודולוגיה עקבית. הגדרנו פרופיל צמחי אישי לכל סוג צמח, כך שיוכל לפרוח כל השנה, ללא תלות בכל תנאי הסביבה או בכל גורם חיצוני אחר. על ידי טיפול בצמחים שלנו בזהירות רבה הצרכנים יכולים ליהנות מחיי מדף ארוכים בהרבה מהתוצרת המועדפת עליהם.

אנחנו שומרים על הצמחים שלנו על ידי מינימום התערבות אנושית ואנחנו נטולי הדברה לחלוטין. זה מפחית באופן דרמטי את זיהום הצמחים ומציע צריכת מזון בטוחה יותר.

 

לפירות והירקות שלנו שלנו תכונות רבות ושונות. ניתן להשתמש בטעם, במרקם, בארומה ובצורה להגדלת טעמים בדרכים מעודנות ונועזות המשקפות את המטבחים המגוונים ברחבי העולם.

קיימות

אנו מאמינים שגידול מזון נקי עוזר להפוך את העולם למקום בריא יותר.

 ירוק בכפר פועלת ללא לאות כדי למזער את השפעתה על הסביבה. אנו רציניים בנוגע ל"חובת הזהירות "הסביבתית שלנו לקיים את המשאבים היקרים הגלובליים שלנו אשר יועילו לדורות הבאים.

כדי להשיג זאת אנו משתמשים במערכת מים אקולוגית וטבעית (וצורכים 80-90% פחות מים מכל צורת חקלאות אחרת). אנו מעודדים את עובדינו לתהליכי משוב שיהפכו אותנו לרזים וירוקים יותר. ללא הדברה אנו משתמשים רק במרכיבים טבעיים וטהורים. 

החוות שלנו בעולם

יש לנו מספר חוות ברחבי העולים, הסרטון הוא של החווה בדרום אפריקה

bottom of page